Pasta Dolabı

pasta dolabı

Pasta Dolabı

Pasta dolabı birçok gıda ürünlerini sergilemek ve onların tazeliğini korumak için kullanılması gerek bir mutfak ekipman çeşididir. Bu ekipmanın asıl özelliklerinden biri ise dik olduğu için her türlü mekana ve konuma uygunluk gösterecektir. Pasta dolabı satın aldıktan sonra koyduğunuz yerde çakılı olmadığı için onu istediğiniz gün istediğiniz an uygunluk bakımından uygun olduğu için mekanınızın dilediği köşesine rahatlıkla koyabileceksiniz. Paslanmaz yüzeyi ile hoş ve sağlıklı bir ortam elde etmiş olacaksınız. Pasta dolabı mekanınızda ki dekorasyona uygun olarak renk seçenekleri ve mobilya görüntüsü ile mekanınıza uyumlu olacak ve hoş bir hava katacaktır. Bu tarz dolaplar, paslanmaz çelikten imal edilerek her kullanıma uygun bir şekilde üretimi gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Paslanmaz yüzeyi ile hoş ve sağlıklı bir ortam elde etmiş olacaksınız. Pasta dolabı mekanınızda ki dekorasyona uygun olarak renk seçenekleri ve mobilya görüntüsü ile mekanınıza uyumlu olacak ve hoş bir hava katacaktır. Bu tarz dolaplar, paslanmaz çelikten imal edilerek her kullanıma uygun bir şekilde üretimi gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Pasta dolabı seçerken bilinç bir alıcı olmalı ve doğru ürün seçilmesi gerekmektedir. Öncelikle size nasıl bir pasta dolabı gerekmekte ve hangi şartlar ihtiyacınızı karşılamaktadır bunu doğru şekilde analiz etmeniz gerekir. Pasta dolabı seçerken dikkat etmemiz gereken unsurlar ise;
Dolabın boyutu ve hacmi
Dolabın görünümü ve ışıklandırması
Dolabın motor kalitesi ve ömrü
Dolabın sağlık ve hijyen analizi
Ekonomik olması
İçerisinde bulunan raf adedi ve yerleşimi
gibi maddeler pasta dolabı seçerken göz ardı etmemeniz gereken maddelerden bazılarıdır.

Pasta Dolabı FiyatSizde bir pasta dolabı satın almayı düşünüyorsanız pasta dolaplarını inceleyerek size uygun bir pasta dolabını seçerek bir pasta dolabı satın alabilirsiniz. Son dönemlerde ülkemizde gittikçe yaygınlaşan pasta dolabı beraber alt sektörleri de değerli hale getirmiştir. Özellikle pastaneler için önemli bir unsur haline gelen pasta dolapları büyük önem taşır. Farklı ve hijyenik şekilde sunum yapmak isteyen gıda sektöründeki firmaların sık tercih ettiği pasta dolabı ülkemizde her geçen gün popülerliğini arttırmaktadır. Dolaplar artık bir ihtiyaç olarak gözükmekte ve sağlığı koruma açısından önemli unsurlar barındırılmaktadır. Firmalara özel üretilen dolap ürünlerinde her firmaya uygun boyutlarda ve kalitede üretilir. Dolaplar her firmanın ihtiyaçlarına göre özelleştirebilmekte ve soğutma motoru farklı niteliklerde olması gerekmektedir. Örneğin küçük bir dolabın her tarafını kullanabilmek için ek bölmeler yaparak dolabın yer avantajını kullanabiliriz. Bazı dolaplarda tamamıyla estetik ve görünüm bakımından şık durması amacıyla farklı tasarımlar ile üretilmektedir.

Dolap ürünlerinin ortak özelliği ise A kalite ürün kullanılması ve kullanılan motorların en iyi kalitede üretilmesidir. Güzel bir ürün sahibi olmak isterseniz seçeceğiniz ürünün yerini ve boyutunu güzel şekilde belirlemeniz gerekir. Bu hizmet sizin daha hijyenik ve hızlı servislere şahitlik yapmanıza yarayacak son derece kullanışlı ürün çeşitlerinden sadece birisidir. Dolaplar ülkemizde hızlı şekilde yaygınlaşan hizmet sektörlerinden sadece bir tanesi olduğunu belirtmek isteriz. Ürünlerinizin daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde sunum yapmanıza başrollük yapacak araç ve gereçlerden oluşması gerekmektedir. Fakat bu aşamada yapılan yanlışlardan bir tanesi, endüstriyel mutfağı sadece pişirme olarak algılanması en büyük yanlışlardan biridir. Ürünlerin hazırlanması ve doğru şekilde sunulması da lezzeti kadar önemli bir aşamadır ve ürününüzü seçerken göze alacağınız en önemli malzemelerden birisi olması gerekmektedir. Bir diğer değinilecek nokta ise üründen alacağınız doğru performans çalışması gerekmektedir. Ürünü doğru şekilde kullanmamanız size en iyi performansı vermeyecek ve bu nedenle size büyük problemler yaratabilecektir.

Pasta Dolabı İmalatı

İşletme sahibi olarak hangi alanda hizmet vereceksiniz verdiğiniz hizmete göre bir dolap tercih etmeniz sizin için de en karlısı olacaktır. Yardımcı mutfak ekipmanları ile mutfak yardımı ile hayallerinize ve ideallerinize kavuşabileceksiniz. Yüksek kaliteli ve son derece kullanışlı olan mutfak ürünleri garanti kapsamında işlemler gerekleştirilmektedir. Pastane kurulumu dizayn ve görsellik bakımında gerçekten çok seçici olunmak zorundadır. Dolap ürünlerinin hizmetinin bu derece önemli olmasının nedenleri başlamadan önce pastane dekorlarında ve dolap seçimlerinde önemli rol oynayan işlevler şu şekildedir. Dolapların sıcaklığı +5 derece tutabilen pastaları 8 ila 10 gün korunmasını sağlayan dolaplar sizin için daha verimli olacaktır. Bu tarz dolapları alırken veya yaptıracağını varsayarak mutlaka ön cam kabinde camda buharlaşmayı engelleyecek ekipmanların olup olmadığını sorunuz veya özel dolab yaptıracaksanız imalatçınızdan özelliklerini içeren bir katalog veya broşür istemenizi tavsiye ederiz.

Dolapların sizin için en önemli özelliği aydınlatması ve ışıklandırması çok iyi olması gerekmektedir. İç kabin genellikle 3 camlı raftan oluşması gerekmektedir. Raflar öne doğru çapraz durmaları sizin teşhir edeceğiniz pastalarınız albenisini yükseltecektir. Genellikle tercih edilen dolaplar kısmı ve yanları ahşaptan olması tercih edilmektedir. Ebatları ise standart yüksekliğinin 85- 90 cm olduğunu görmek mümkün olmaktadır. Ancak cephe pasta dolaplarına baktığımızda ebatların 200 cm kadar çıktığını görmekteyiz en çok tercih edilen dolaplardandır. Uzun süreli kullanılan dolapların panjurları 2 haftada bir açılıp motorun radyatördeki biriken toz kitleleri temizlenmesi gerekmektedir. Dolabın panjuru açılıp temizlenmezse hem size motorun hararetli çalışmasına neden olacak hem de elektrik sarfiyatı oldukça yükselecektir. Dolapların panjuru açılıp motorun rahat çalışması için temizliği yapılmazsa ortalama senede bir defa motor bağlatmanız gerekecektir.

Bu ve benzer sorunlar yaşamak istemiyorsanız, zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin. Pasta dolabı hakkında merak ettiğiniz herşeyin cevabını verelim. Üstelik kampanya ve fırsatlarımızdan haberdar olarak, belirli dönemlerde yaptığımız indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

Pasta Dolabı